Ankara Kanepe Çekyat makas ve mekanizması değişimi 0 535 427 16 10

ankara kanepe makas tamiri

Ankara Kanepe Çekyat makas ve mekanizması değişimi 0 535 427 16 10

Çekyat Kanepe Mekanizma Değişimi (makas) mekanizmasını nasıl değiştirebilirsiniz. Çekyatların mekanizma aksanları aç kapa aç kapa bozulur ve açılıp kapanmaz hale gelir. Bu mekanizmaları değişimini kendiniz veya bir koltuk döşeme atölyesine yaptırabilirsiniz. Bu mekanizma sistemleri mobilyanızın üretim firması tarafından farklı açılıp kapanma şekillerine sahip mekanizma modelleri kullanılmaktadır. Hepsinde aynı mekanizma bulunmamaktadır.

Çekyat ve kanepelerde genelde büyük japon adı verilen mekanizma kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kolsuz japon, süper japon, küçük japon,takoz makas,cıtcıt, meltem makas kullanılır.

Bazalarınızın makaslarıda değişik modellere sahiptir. Bazalarınızın yatak kısımlarının havada durmamasının sebebide amartisörlerinin patlamasından dolayı havada durmazlar amortisör değişiminden sonra bu sorundan kurtulabilirsiniz. Unutmadan söyleyeyim amartisörlerde yatak büyüklüğüne göre basınçları kaldırma kuvetleri değişmektedir. Bazanızın üzerine takılan amartisör basıncının aynısından almalısınız.